Zamanın Önünde Hayaller
Tasarlıyoruz

Tasarım ve inovasyon bizim kültürümüzün temel yapı taşlarını oluşturuyor. Bize, yapılamayanı yapma, öncü olma gücü veriyor ve inşaatta her zaman mükemmelliği aramamızı sağlıyor. Detay tasarım ve en ince ayrıntılara dikkat becerimizin kazanımı olarak projelerimiz, kendi kimliğini taşıyan, bölgesinde öncü, tüm Türkiye’de en özel mekânları dahi prestijli konumlarını daha da güçlendiren çizgilere sahip. Bu sayede farklı muhitler için birbirinden farklı karakterleri yansıtan yaşam alanları oluşturabiliyoruz. Hisar İnşaat’ı şu anda olduğu en güçlü isimlerden biri haline getiren, zamanın önünde projeler yapmamızı sağlayan da bu tür bir yaratıcılık ve yenilikçi ruhtur.

Zamanın Önünde Hayaller<br>Tasarlıyoruz

“Demir Davud’un elinde mum gibi yumuşar. Oysa senin elinde mum demir kesilir.” Mevlânâ Celâleddîn-i Rumi, Mesnevî, III:703.

Hisar İnşaat’ta, çalışanlarımıza yaratıcı özgürlük ortamı sağlayarak tasarım sürecini kolaylaştırıyoruz. Her yeni projeyi müşterilerimize kendimizi kanıtlamak, her yeni malzemeyi bakış açımızı genişletmek için bir fırsat olarak görüyor ve bunu olağanüstü bir kalite sunarak yapıyoruz. Proje tasarım sürecinin başında öncelikle, üzerinde çalıştığımız alanı ve çevresi ile ilişkisini bir bütün olarak değerlendirmek için zaman ayırıyoruz.

Uzun yıllara dayanan binlerce onaylanmış proje çizimi yapmanın verdiği deneyimle her detayı, malzeme bilgisi ve estetikle birleştirerek büyük bir özenle projelendiriyoruz. Bununla birlikte her kesimden müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurarak, proje tasarım sürecini daha doğrudan ve kişiselleştirerek geliştiriyoruz.

Muhteşem yenilikçi malzemeler, her ayrıntıya sürekli dikkat eden bir mühendislikle farklı kombinasyonlar oluşturuyoruz. Bu sayede her biri güçlü ve farklı bir kimliğe sahip pek çok projemiz karakteristik özellikleri sayesinde farklı hedef kitlelerin ihtiyaçlarına hitap ediyor.

Kalite her zaman trendlerin ötesinde tüm projelerimizin temel taşlarından biri olmuştur. Proje ve müşavirlik, kentsel dönüşüm, yapı denetim tecrübesine sahip olan bir firma olarak, kalite standartlarını korumak için, zemin etüdünden, proje tasarımına, hammaddelerin alınması, kontrol edilmesi ve test edilmesinden, malzeme ve renk seçimine, proje teslimine kadar tüm üretim süreçlerini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz. Her adımda kapsamlı kalite ve performans testlerine tabi tutuyoruz.

    Size Ulaşalım