HayallerinizinKapısını Aralayın

Sürekli değişen dünyada, özgün kimliklere sahip bireylerin, farklı zevkleri olduğu bir dönemde, evin tanımı ve ev hayatı da değişiyor. İnsanlar, yaşayacakları, kendilerini iyi hissedecekleri, sevdikleriyle iletişim kurdukları, çalıştıkları, kendileriyle uyum içinde, sürdürülebilir, konforlu, değer kazanan özel alanlara sahip olmak istiyor.

Özünde, her evin görünümü ve enerjisi, sahibinin eşsiz bir yansımasıdır. Evinizle aranızda görünmez bir bağ vardır. Çeşitli malzeme kullanımı ve tasarımlarımızla hem konforlu hem de şık bir stil yaratarak kendinizi ait hissedeceğiniz yaşam alanları tasarlıyoruz.

<strong>Hayallerinizin</strong>Kapısını Aralayın

İnsanların Hayatına
Değer Katıyoruz

Amacımız, içinde yaşadığımız, çalıştığımız, öğrendiğimiz, eğlendiğimiz, önemsediğimiz ve koruduğumuz ilham verici yerler yaratarak insanların yaşamlarını iyileştirmek. Her projemizi; sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayan, yüksek kalite standartlarına sahip olacak şekilde, konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla ayrı ayrı yorumluyor ve çevresiyle uyumlu olduğu için de çevresine değer kattığına inanıyoruz.

Hisar İnşaat olarak biz; İnsanların hayatlarını daha mutlu kılacak, sosyal, verimli ve sürdürülebilir hale getiren mekanlar inşa ederek, müşterilerimiz ve toplum için değer yaratarak sürekli iyileştirme sağlıyoruz. Odak noktamız, planlama, tasarım, inşaat, pazarlama ve satış dahil olmak üzere sıfırdan anahtar teslim yaşam alanları yaratmak. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında ticari ofisler, karma kullanımlı binalar, konut, ticari alan, eğitim, dağıtım ve lojistik, oteller ve eğlence mekanları projeleri gerçekleştiriyoruz.

Projeleri en yüksek kalitede, güvenli, zamanında, kararlaştırılan maliyetler dahilinde ve tüm taraflara maksimum fayda sağlayacak şekilde teslim ederek güven inşa ediyoruz. Her projede müşterilerimizi, tedarik zinciri ortaklarımızı ve birlikte çalıştığımız toplulukları geniş ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Dolayısıyla yaptığımız her şeyde insanlara dürüst, adil davranmaya ve yapacağımızı söylediklerimizi yapmaya özen gösteriyoruz. Bu şekilde çalışmak, gurur verici bir mirasa sahip istikrarlı ve başarılı bir iş kurmamıza yardımcı oldu. Geçmişten gelen proje, müşavirlik hizmetleri, danışmanlık ve yapı denetim tecrübelerinden aldığımız güç ve sürekli müşteri odaklılık sayesinde 25 başarılı yıl geçirdik.

    Size Ulaşalım