Her Zaman
Rahatlığınızı Düşünüyoruz

Çevreye saygı, projelerimizin dayandığı diğer önemli temel ilkelerden biridir. “Yeryüzünü atalarımızdan miras almıyoruz, çocuklarımızdan ödünç alıyoruz “ (Kızılderili Atasözü) bilinci ile bu kararlılığı gösteriyoruz. Çağdaş yaşam gereksinimleri sadece tasarım ve konfor talep etmiyor, aynı zamanda çevre dostu olmayı da bir zorunluluk halinde sunuyor. Tedarikçilerimiz, kendimiz ve müşterilerimiz arasındaki oluşturduğumuz sinerji ile, geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşan yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler için, sürekli olarak teknik iyileştirmeler, araştırmalar ve yenilikler yapıyoruz.

Her Zaman<br>Rahatlığınızı Düşünüyoruz

Neler Neler
Yaptık

Şimdiye kadar, İstanbul, Kocaeli, Erzurum, Siirt, Kütahya, Sakarya, Yalova gibi birçok şehirde 500.000 metrekarenin üzerinde, 2.500’den fazla yeni ev, okul, iş merkezi, villa, residence, otel, öğrenci yurdu, antrepo gibi sayısız proje inşa etmekten gurur duyuyoruz, hepsi bizim titiz standartlarımıza göre teslim edildi. Hisar Residence, Hisar Panaroma, Hisar Loft, Hisar Suit, Tem Prestige, Hisar Plus, Aden Garden Villaları, Ramada Hotel & Suits Simav bu projelerden sadece bazıları.

Yaptığımız projelerin her biri yatırımcılarına olduğu kadar çevrelerine de değer katmış, bölgelerini canlandırmış ve canlandırmaya da devam ediyor. İstanbul Pendik ve Esenler de yapımına devam ettiğimiz ve gelecekte yapacağımız projelerle, binlerce ailenin daha “hayallerinin kapısını aralamasını” hedefliyoruz.

    Size Ulaşalım